AVUKATLAR

İstanbul üniversitesi hukuk fakültesinden 2010 yılında mezun olmuştur.Lisans eğitimi sırasında,Fransa’nın çeşitli üniversitelerinde Ticaret Hukuku derslerine katılmıştır.Uluslararası Farazi dava yarışmalarında Fransada çeşitli üniversitelerde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini temsil etmiştir.Lisans eğitimi süresince Ticaret Hukuku alanında ulusal ve uluslararası bir çok seminere katılmıştır.

 

Neziroğlu Hukuk Bürosu’nun kurucu ve yönetici ortağıdır. Kurumsal ve Dava işleri biriminde özellikle ticaret hukuku,icra ve iflas hukuku,birleşme ve devralmalar ve yatırımlar (due diligence,yatırım anlaşmaları,hissedarlık anlaşmaları) şirketler hukuk ve tahkim konusunda uzmanlaşmıştır.Yerli ve Yabancı birçok müvekkili idari ,ticari ve tahkim davalarında halen temsil etmektedir.Ayrıca bağlı bulunduğu İş adamları Derneğinde (MÜSİAD) Uluslararası Hukuk Koordinatörü olarak 30 farklı ülkede Hukuk Bürosu ile partnerlik anlaşması imzalamıştır.

 

| Diller |

 

>> Türkçe, İngilizce, Fransızca, Rusça

 

 

| Üyelikler |

 

>> Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Yurtdışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcısı

 

>> Association Suisse de l’Arbitrage

 

 

| Yayınlar |

 

>> Ülkemizde Karşılıksız çek uygulamalarındaki aksaklıklar

 

>> Çek uygulamalarında kare kodlu sistemin uygulamaya etkisi

 

>> İstanbul’un Tahkim merkezi haline getirilmesi

 

>> Başkanlık sistemi hakkında bilinmeyenler

 

>> Başkanlık sistemi Türkiyede başarıya ulaşabilir mi?

 

 

 

Hukuk büromuz genel merkezinde 9,dünya üzerinde 85 avukat ulusal ve uluslar arası anlamda ticari faaliyet gösteren türk ve yabancı şirketlere hizmet vermektedir.

© 2016 NEZİROĞLU HUKUK All Rights Reserved